tvar 1
tvar 2
tvar 3

Odborné čištění prostorů ozonem

Ekologická dezinfekce a dezodorizace, která účinně odstraní zápach, plísně, roztoče i viry

Dezinfekce ozonem bytových i nebytových prostor

Potřebujete důkladně vydezinfikovat byt, dům, pozůstalost, prostory po zemřelém, firemní prostory nebo veřejnou budovu? Využijte čištění ozonem, které provádíme pomocí vysoce účinného ozonizéru, když nic jiného nezabírá.

Generátor ozonu si poradí se zápachem z cigaret, po zvířatech i se zatuchlými místnostmi napadenými plísní, které nejdou vyvětrat, stěny nestačí překrýt výmalbou ani vyčistit běžně dostupnými dezinfekčními prostředky.

Kontaktujte nás na telefonu 778 550 134 nebo e-mailu [email protected] a dejte nám vědět, jak velké prostory vyžadují dezinfekci nebo dezodorizaci ozonem. Domluvíme se na termínu, ceně a přijdeme za vámi.

Dezinfekce ozonem skola

Co je ozon a jak funguje ozonová dezinfekce?

Ozon je přírodní čistič, který důkladně ničí všechny nepříjemné zápachy, plísně, roztoče a viry. Nepřekrývá jejich příčiny, ale spolehlivě je odstraňuje. Na rozdíl od použití chemických dezinfekčních prostředků, ozon nezpůsobuje žádné alergické reakce či dýchací potíže a je šetrný k životnímu prostředí. Čištění ozonem proto doporučujeme jako nejbezpečnější způsob dezinfekce u domácností, kde žijí alergici, astmatici, malé děti, anebo domácí zvířata.

Další výhodou ozonování O3 je, že se provádí přes filtr, a tak se do čištěného prostoru nerozptylují prachové částice. Ozon se díky svému plynnému skupenství dostává do celého interiéru, a tak naráz očistí vše od omítek, přes nástroje, nábytek, oblečení až po matrace a koberce a vy můžete v klidu žít v čistém a příjemném prostředí bez plísní a nepříjemného odéru.Používáme účinný ozonový čistič vzduchu

Dezinfekci prostor provádíme výkonným ozonizérem české výroby. Generátor ozonu vyrábí přírodní ozon O3, který může být dráždivý, ale po aplikaci se během přibližně 30 minut mění na vzdušný kyslík O2 a prostory tak stačí pořádně vyvětrat, než do nich vstoupíte. Ozónové čističe jsou tedy bezpečným a efektivním prostředkem pro dezinfekci a údržbu domácností i komerčních prostor.
Kdy využijete ozonové čištění

  • pro úklid a odstranění plísní a bakterií na stěnách a podlahách po povodních nebo pachů a bakterií po požárech,
  • pomáhá s likvidací hniloby a nežádoucích plísní včetně jejich spor, proto ozonování doporučujeme aplikovat po odvlhčení místností, sklepů a starých domů nebo jako pravidelnou prevenci jejich vzniku,
  • poradí si rovněž s roztoči a bakteriemi, a tak je vítaným pomocníkem v domácnostech alergiků a astmatiků, protože důkladně odstraňuje mikroorganismy, které bují uvnitř matrací, peřin, polštářů, koberců a čalouněného nábytku, a díky tomu prodlužuje životnost vašeho majetku,
  • likviduje také hmyz a další parazity,
  • neutralizuje nežádoucí pachy a zápachy, např.: odstraní zápach spáleniny, odér po přípravě jídel, zápach z cigaret v zakouřených prostorech, zápach moči, smrad potu i zápachy z nátěrů a lepidel, pach z čalounění, po zkaženém mase, mléku, nebo pach zvířat,
  • čištění prostoru ozonem pomůže také při vyklízení a dezodorizaci pozůstalosti po zemřelém,
  • slouží jako preventivní i ohnisková dezinfekce před chřipkou, koronavirem Covid-19 a dalšími virovými onemocněními.Postup dezinfekce a odstranění zápachu ozonem

Přijedeme za vámi a po úklidu a vyklizení, pokud jste si tuto službu také objednali, nainstalujeme ozonizér. Po aplikaci ozonový čistič odinstalujeme a prostory uvedeme do původního stavu. Službu ozonování si můžete objednat i samostatně.

Jak dlouho trvá ozonová dezinfekce

Ozonové čištění vzduchu trvá od pár minut do cca. 3-4 hodin, záleží na velikosti vašich prostor a míře jejich znečištění. Během ozonování se nemůžete vy ani zvířata v prostorech pohybovat, proto tuto službu můžete objednat na den, kdy nemáte zaměstnance v práci, můžete na pár hodin prostor uzavřít veřejnosti nebo sami odejít z bytu či domu. Po aplikaci prostory odvětráme. Po 1-2 hodinách můžete začít prostory opět využívat.

Ozonování zajišťujeme po celé České republice. Nejčastěji vyklízíme a čistíme prostory v těchto městech, ale přijedeme za vámi po domluvě i jinam: Prahy a okolí, Plzeň, Ústí nad Labem, Liberec, Pardubice, Hradec Králové, České Budějovice, Karlovy Vary, Brno.

video vlna tmavá video vlna

Přijedeme, vyklidíme, uklidíme a odvezeme.

S čím pomůžeme vám?